tel. 662 282 605
tel/fax. (77) 403 98 54

mail. biuro@biuroalfa.pl

ul. Budowlanych 46B
45-123 Opole

NIP: 7541392653

REGON: 160292719

O firmie

Biuro księgowe ALFA adresuje swoją ofertę do osób, które chcą skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy i jednocześnie bezpiecznie prowadzić interesy zostawiając rozliczenia profesjonalistom.
Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Biuro Rachunkowe ALFA prowadzi obsługę księgową spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, , fundacji i stowarzyszeń, spółek osobowych, oraz osób fizycznych. Obsługujemy podmioty rozliczające się w formie ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów, zryczałtowanej.

Naszym celem jest odciążenie Państwa od spraw księgowych abyście mogli skoncentrować się na działalności podstawowej.
Usługi prowadzimy w oparciu o programy komputerowe zgodne z polskimi wymogami prawnymi. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz dyskrecję w powierzonych nam sprawach.

Klienci spoza Opola i jego okolic, dokumenty do naszej firmy dostarczają pocztą kurierską na koszt biura rachunkowego ALFA. Po przetworzeniu dokumentacji klient zostaje poinformowany o wynikach za pośrednictwem bezpiecznej poczty elektronicznej.

Nasze biuro rachunkowe działa na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego wydanego przez Ministra Finansów numer 23461/2008.

Działalność w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

start | o firmie | oferta | cennik | promocje | kontakt

Tworzenie stron Opole